איך תוזילו את הביטוח שלכם – עוד היום

להוזיל את הסכום שאנחנו משלמים על הביטוחים השונים הוא משהו שכולנו נשמח ליישם. הסוכנים של רוזין סוכנות לביטוח קבצו עבורכם חמישה טיפים מנצחים להוזלת הפרמיה;

  1. התקינו ברכבכם מערכות מצילות חיים המונעות תאונות. סטטיסטיקות הרכבים המעורבים בתאונות דרכים משפיעה על עלות הפוליסה. נהגים אשר ברכביהם בהם מותקנת מערכת למניעת תאונות מקבלים תעריפים מוזלים והטבות מחברות הביטוח.

 

  1.  משא ומתן! אם תערכו תחקיר טוב ואמתי לגבי מה מציעות החברות השונות ואם תתעקשו בטלפון עם נציגי הביטוח – תתפלאו לגלות כיצד משתנות הצעות. משא ומתן איננו הצד החזק שלם? גייסו חבר מומחה.

 

  1. היו ערניים לזכויות שלכם! אל תמתינו שחברת הביטוח (שלה אין אינטרס מובהק לכך) תיידע אתכם. בחודשים האחרונים מתממשות רפורמות רבות, הן בתחום ביטוחי הרכב והן בתחום המשכנתאות שיוזילו עבורכם את הסכום הסופי שאתם משלמים.

 

  1. התאימו את הפוליסה לצרכים האמתיים שלכם – כל פוליסה כוללת תוספות שונות שאתם לאו דווקא זקוקים להן והורדה שלהן מהביטוח תגרום להוזלתו. האם אתם יודעים על מה אתם משלמים?
  1. לשאול לשאול לשאול! האם קבוצת האוכלוסייה שלכם זכאית להנחה? אולי לא חשבתם שכדאי לציין שאתם סטודנטים ברכישת ביטוח בריאות?

חברות רבות מציעות הנחות בביטוחי הבריאות לקבוצות אוכלוסיה שונות כמו סטודנטים, רואי חשבון, רופאים וכן הלאה… תמיד תשאלו – האם מגיעה לי הנחה כלשהי?

כאשר בוחרים לרכוש ביטוח באופן ישיר מחברה יש לדאוג לסקר שוק מקיף ועמוק, השוואות מחירים, בדיקת ההנחות המרביות שמגיעות לכם ויכולת התמקחות לא רעה. לחלופין ניתן לבחור לעבוד עם סוכן שיעשה את העבודה עבורכם.