ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

הלוואת משכנתא הנה הלוואה גדולה וארוכת טווח, במסגרתה מתחייב הלווה לעשות שימוש בנכס אותו הוא רוכש בכדי לערוב את החזרת ההלוואה במלואה. האינטרס של הבנקים המלווים הוא לוודא בכל דרך אפשרית שהם אכן יקבלו בחזרה את כל סכום ההלוואה, זאת בהתאם למסלול ההחזרים הנקבע.

כך יוצא, שבאמצעות ביטוח משכנתא, הבנק בעצם מבטיח לעצמו שגם במידה והנכס ייפגע או במקרה והלווה ילך לעולמו בטרם סיום תקופת ההחזר, הבנק עדיין יקבל את סכום ההלוואה בחזרה.

מהסיבה הזאת, כל מי שמתכנן לקחת הלוואת משכנתא, צריך לקחת בחשבון שהבנק המלווה ידרוש ממנו לעשות ביטוח משכנתא כתנאי הכרחי לצורך קבלת ההלוואה. חשוב לציין שביטוח משכנתא לא משרת רק את הגופים המלווים, אלא גם את המבוטחים – זאת בידיעה ובמקרים בהם ייגרם נזק לנכס יימנעו מהם הקשיים הכלכליים הכרוכים בהחזרת הנכס למצבו הקודם. במידה והמבוטחים ילכו לעולמם בטרם תום תקופת החזרת המשכנתא, הביטוח יכול לאפשר להם לדעת שהעול הכלכלי של ההחזר לא ייפול על בני המשפחה שלהם.

סוכנות ביטוח רוזין מציעה עבורכם ביטוח משכנתא העונה על הסטנדרט הגבוה ביותר בתחום.
ביטוח המשכנתא מוצע במחיר אטרקטיבי ומשתלם וכולל בתוכו הרחבות שונות אשר הופכות אותו לביטוח האיכותי ביותר בנמצא.

ביטוח משכנתא – מרכיבי הביטוח
ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים שונים – ביטוח חיים וביטוח מבנה:

ביטוח חיים – ביטוח זה נועד לשמור על האינטרסים הן של הגוף המלווה והן על האינטרסים של המבוטח.
באמצעות ביטוח זה, מבטיח הגוף המלווה כי במידה ואחד או יותר מהלווים הולך לעולמו במהלך תקופת החזר המשכנתא, יוכל הגוף המלווה לקבל את החזר המשכנתא מחברת הביטוח. האינטרס של הלווה בביטוח חיים למשכנתא, בא לידי ביטוי בעובדה שבמידה והוא ילך לעולמו בטרם תסתיים תקופת החזרי ההלוואה, בני המשפחה שלו לא יידרשו לשאת בעול ההחזר ולא יגרמו להם קשיים כלכליים שונים אשר יכולים לנבוע כתוצאה מכך. את הביטוח ניתן לעשות עד גיל 65 ותוקפו המקסימאלי יהיה גיל 85, כאן חשוב לציין, שביטוח חיים למשכנתא לא מהווה תחליף לביטוח חיים, זאת מכיוון שהוא אינו טומן בחובו את מרכיב החיסכון – פוליסת הביטוח משועבדת לבנק אשר נותן את המשכנתא ולא ליורשים.

ביטוח מבנה – ביטוח מבנה למשכנתא, נועד עבור מקרים שונים בהם נגרם נזק פיזי כלשהו למבנה.
הביטוח מכסה מפני נזקים שונים העלולים להיגרם לנכס ובין היתר נזקי מים, רעידות אדמה, נזקי אש וכדומה.
חברות הביטוח מתחייבות במקרים כאלו לממן את השבת הנכס אל מצבו הקודם ובכך המבוטח מונע מעצמו הוצאות כלכליות גבוהות אשר יכולות להידרש ממנו במקרים שכאלו. האינטרס של הגוף המלווה בסוג הביטוח הזה, בא לידי ביטוי בהבטחה שהלווה אכן יוכל לעמוד בתשלומי ההחזר, גם במידה וקורה מקרה כזה.

ייעוץ ביטוח משכנתא
כמו כל סוג ביטוח אחר, גם ביטוח משכנתא כרוך בעמלות שונות אותן חשוב לקחת בחשבון – עמלות אשר משתנות מחברת ביטוח אחת לשנייה. מכיוון שההחלטה לגבי ביטוח משכנתא לא תמיד תהיה פשוטה, זאת בעיקר עבור אנשים אשר אין להם הבנה מקדימה מעמיקה בתחום – קיימת חשיבות לפנות לקבלת ייעוץ ביטוח משכנתא. קבלת ייעוץ מקצועי בתחום תוכל לסייע למעוניינים בכך לקבל כלים ומידע אשר יסייעו להם לבחור בסופו של ההליך, את הצעת הביטוח הנכונה והמשתלמת ביותר עבור הלווה וזאת בהסתמך על נתונים פרטניים שונים של כל לווה.

היתרונות של ביטוח משכנתא דרך סוכנות ביטוח רוזין

בסוכנות הביטוח רוזין תוכלו למצוא צוות סוכנים בעלי ניסיון במציאת הביטוח המתאים עבור כל אדם, בכל גיל. הידע, הניסיון והמקצועיות שברשות הסוכנים של ביטוח רוזין, מאפשרת להם לאתר לכל לקוח את ביטוח המשכנתא המתאים ובמחירים האטרקטיביים ביותר, זאת תוך מתן הסדרי תשלום נוחים.

במידה ואתם עושים ביטוח משכנתא דרך סוכנות ביטוח רוזין, אתם יכולים להיות רגועים שעומדת לצדכם סוכנות ביטוח אמינה, איכותית ומקצועית אשר תהיה שם עבורכם בעת הצורך.סוכנות לביטוח רוזין עובדת מול חברות הביטוח המובילות בתחום ביטוח משכנתא, מה שמאפשר לה להרכיב לכל מבוטח את פוליסת הביטוח הנכונה והמשתלמת ביותר עבורו ובכך למנוע ממנו מצבים לא נעימים בהם הוא עלול להיתקל במהלך תקופת הביטוח.

הצוות המקצועי של רוזין סוכנות ביטוח, ישמח לענות לכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי בתחום ביטוח המשכנתא.

לפרטים נוספים על מגוון מסלולים עבור ביטוח משכנתא לחצו כאן >

הצעה לביטוח משכנתא >