ביטוח משכנתא – הראל חברה לביטוח

חברת הביטוח הראל הוקמה בשנת 1975 ע"י משפחת המבורגר, בתחילת דרכה בשנת 1935 ניהלה המשפחה סוכנות ביטוח בשם המשמר שפעלה גם כמיופת כוח של חברות ביטוח זרות בישראל, המשמר הוקמה ע"י מרגוט וארנסט המבורגר שעלו לארץ מגרמניה.

לאחר הקמת הראל חברה לביטוח ב 1975 ביצעו בני הדור השני של המשפחה רכישות של חברות ביטוח שאת פעילותם מיזגו לתוך הראל. חברות הביטוח שמוזגו שילוח שעיקר פעילותה הייתה בתחום ביטוח הבריאות, חברת הביטוח סהר של משפחת סחרוב וחברת הביטוח ציון של משפחת טייבר.

כיום הראל הינה חברת הביטוח המובילה בישראל בתחום הביטוח האלמנטארי ושלישית בגודלה בענף ביטוח החיים. בחזית החברה ניצבים יו"ר החברה יאיר המבורגר, גדעון המבורגר אחיו, משפחת מנור, משפחתה של אחותם נורית, מר גדעון המבורגר משמש כ יו"ר איגוד חברות הביטוח בענף הביטוח האלמנטארי ואחראי על כל התחום האלמנטארי ומבטחי המשנה בהראל.

הראל חברה לביטוחבאמצעות סוכנות הביטוח סטנדרט שבשליטתם
החלו בשיווק ביטוח משכנתא המחולק לשתי פוליסות: ביטוח חיים משכנתא, ביטוח מבנה משכנתא. עיקר השיווק של הראל בתחום ביטוח משכנתא מתבצע ע"י סוכנויות הביטוח של הבנקים. תעריף ביטוח משכנתא של הראל נימצא במרכז הטבלה של מחירי ביטוח משכנתא. הראל פועלת ממשרדיה הראשים שנמצאים במתחם הבורסה ברמת גן וכן בסניפי החברה הנוספים הפזורים ברחבי ישראל.

חברת הביטוח הראל הינה חברת ביטוח המובילה והגדולה בישראל בתחום ביטוח האלמנטרי (ביטוח כללי).
החברה מבטחת כ- 450,000 כלי רכב למרות שתעריפי הביטוח שלה,
בעיקר בתחום חובה, אינם מהזולים בשוק.
לחברה מסלול רכב מוביל 'הראל אפגרייד', פוליסה ביטוח המקיפה מסוגה בישראל (יותר ביטוח בפחות כסף).
מ- 05/2011 ניתן לבטח בפוליסה כל נהג מעל גיל 40 ללא תביעות.

להלן רשימת סוכנויות הביטוח של הבנקים:

סוכנות לביטוח מעלות רח' רוטשילד 76 פתח תקוה סוכנות לביטוח של בנק לאומי בע"מ | מזרחי טפחות אדנים סוכנות לביטוח תל אביב סוכנות לביטוח של בנק מזרחי טפחות בע"מ | סוכנות לביטוח פועלים למשכנתאות רוטשילד 96 פתח תקוה סוכנות לביטוח של בנק הפועלים | סוכנות לביטוח דיסקונט לבית הנגב 8 תל אביב סוכנות לביטוח של בנק דיסקונט | הבינלאומי סוכנות לביטוח שד' רוטשילד 38 תל אביב סוכנות לביטוח של בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ, בנק פועלי אגודת ישראל

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *