כתבות ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא בסיכון גבוה
בבנק ישראל מודאגים מהגידול הדרמטי במשכנתאות הגדולות. משכנתא ממוצעת ב- 2010 עמדה על כ- 570 אלף ₪. משכנתאות גדולות מוגדרות ע”י הבנק המרכזי ביותר מ- 890 אלף ₪.


רעידת אדמה וביטוח מבנה למשכנתא
מי שלוקח משכנתא נדרש ע”י המלווה (כל גוף פיננסי) המשווק משכנתאות בישראל, באם בנק מסחרי או בחברת ביטוח, לבטח את דירתו כחלק מהתהליך שבו המלווה מאשר את קבלת ההלוואה. כיום חלק גדול מהדירות בישראל מבוטחות במסגרת ביטוח מבנה למשכנתא.


למה משכנתא?
צריך להבין שפוליסת ביטוח משכנתא, מעבר לכך שהבנק המלווה מחייב בה, היא חשובה גם לתא המשפחתי המשלם בעבורה. היא מהווה תעודת ביטוח לכיסוי החוב במקרה של פטירה של אחד מבני הזוג ונועדה לכסות את יתרת ההלוואה לבנק.


זמן מצוין לקחת משכנתא
בחודש האחרון צללו הריביות בישראל לשפל היסטורי וגררו עמן את הריבית על המשכנתאות. נטל ההחזר החודשי של המשכנתא מעולם לא היה נוח יותר בחודשים האחרונים נמצא המשק הישראלי בקומבינציה נדירה: ריבית בנק ישראל, האינפלציה ושער הדולר מול השקל נמצאים בשפל היסטורי.


ביטוח משכנתא בחברת ביטוח ישירה
אנו נעסוק בכתבה זו בשתי חברות ביטוח המבצעות את ביטוח הפרט שלהם (לקוחות פרטיים) ללא תיווך של סוכן ביטוח. החברות הינן IDI ו- AIG ישראל


ביטוח משכנתא לחולי מחלות-לב
חברות הביטוח הישראלים מפעילות מערכת חיתום רפואי ומקצועי בתחומי ביטוח החיים לכל גווניו.
תפקידה של המחלקה, להחליט באיזה תנאים לקבל את הלקוח כמבוטח ובאים להטיל עליו מגבלות כאלו ואחרות או לגבות עבור סיכון נוסף – תוספת רפואית (תוספת חיתום) המקבל את הביטוי בעלות התשלום.


ביטוח משכנתא ורעידת אדמה
פוליסת מיבנה תיקנת הנימכרת בישראל איננה כוללת באופן אוטומטי נזקי רעידת אדמה. הכיסוי ניתן לרכישה על ידי המבוטחים כאופציה עלות הביטוח הינה כ-‰0.9 מסכום הביטוח ניתן לרכוש כיסוי רעידת אדמה גם עבור ביטוח המבנה וגם עבור ביטוח התכולה במידה והחליט מבוטח לא להכליל כיסוי זה תחתים חברת הביטוח את המבוטח על טופס ויתור מתאים.


תעריפי ביטוח משכנתא
זיכרו כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר נא בדקו את הפרמטרים השונים שמרכיבים את תעריפי ביטוח משכנתא וקבלו החלטה מושכלת.