שלוש דרכים פשוטות להוזיל את הביטוח

סקר שוק

נשמע מובן מאליו נכון? משהו שכל אחד יכול לעשות בעצמו בקלילות. להתקשר לשתיים שלוש חברות ביטוח, לשמוע מחירים, להכנס לאתרי השוואות ולשאול חברים כמה הם משלמים וזהו, אתם כבר תדעו איזו חברה ופוליסה הן המשתלמות ביותר.

ואולי לא?

האם אתם באמת יודעים להשוות בין פוליסות? לקרוא את כל האותיות הקטנות בפוליסות השלמות של חברות הביטוח? האם תדעו לוודא שהפוליסה כוללת את כל גורמי הנזק הפוטנציאלים? את כל ההטבות הנלוות האפשריות?

 

 

וגם אם קראתם את כל האותיות הקטנות האם תדעו למצוא את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם בים הפוליסות?

סקר שוק היא דרך אפקטיבית להוזיל את הפוליסה שלכם אך כדאי לשקול ברצינות האם נכון עבורכם לבצע אותו לבד או למצוא סוכן ביטוח המצוי ברזי השוק ובניואנסים של הפוליסות שיבצע אותו עבורכם.

אישה שומרת שבת? הרווחת בגדול

 

כחלק מתהליך בחירת הפוליסה כדאי שתכירו את זכויותכם להטבות והנחות מצד חברות הביטוח.

לא כולנו משלמים אותה פרמיה לחברת הביטוח. עלות הפוליסה נקבעת על ידי פרמטרים רבים, חלקם מתייחסים לנהגים עצמם ורמות הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה כשהיא מבטחת את הנהג.

החברות מגדירות מגזרים מסוימים אשר משלמים פרמיה נמוכה יותר. לכן מכיוון שמחקרים מראים כי נשים ושומרי שבת מועדים פחות לתאונות, הביטוח של מגזרים אלה יהיה זול משמעותית.

אישה אף תקבל הוזלה של עד 35% בפרמיית הביטוח לעומת גבר עם נתונים דומים לשלה!

יש כמובן לשים לב לאותיות הקטנות ולא להתפתות לכל הצעה. סוכן טוב ידע להסביר לכם שביטוח כזה עבור אישה יחייב אותה להיות נהגת יחידה ברכב כך שאינו מתאים למשפחות, כאן נכנסת לתמונה יכולת הבנת השוק עליה דברנו כבר.

ביטוח משולב

מתכוונים לעשות ביטוח צד ג’, ביטוח חובה ומקיף? צריכים לחדש את החובה ומתכננים להוסיף גם ביטוח תכולה על הדרך? יש לכם אפשרות לבטח במספר חברות או לבטח את כל הביטוחים שלכם באותה חברה.

לחברות הביטוח יש כמובן אינטרס אדיר שתבטחו את כל הביטוחים שלכם אצלם בחברה אחת נבחרת ולא תפזרו את הביטוחים. לכם כלקוחות יש קלף שראוי להשתמש ולמקסם אותו בצורה הטובה ביותר.

חברת הביטוח רוצה את כל הביטוחים שלך ואתה כלקוח רוצה לקבל את המחיר הטוב ביותר והוזלה משמעותית לטובת העברת כל הביטוחים תחת קורת גג אחת.

כאן כישורי המשא ומתן שלך (או של הסוכן שלך) נכנסים לתמונה. שאלו את עצמכם האם אתם מספיק טובים בזה, היכולת לנהל משא ומתן מוצלח הוא תכונה וכישרון ולא לכל אחד יש אותו, שאלו את עצמכם האם יש לכם את הזמן והרצון לעסוק בכך.

אם כן, הטלפון הבא שלכם צריך להיות לחברת הביטוח שלכם… בהצלחה!

רוצה לדעת איך להוזיל את הביטוח שלך? לחץ/י כאן!