משכנתא- למה איתנו?

08.2015

כי איתנו המשכנתא הטובה ביותר!

משפחות רבות, כמיליון בתי אב בישראל, קשורים בהלוואות משכנתא למערכת הבנקאית.

ההיסטוריה של המשכנתאות בישראל מחולקת למספר מועדים כאשר בשנים האחרונות מקובל על לוקחי המשכנתאות לחלק את המשכנתא ל-3 מסלולים בהתאם להנחיות הרגולציה וכמובן בעידוד המערך הבנקאי:

1/3 מההלוואה צמודת פריים

1/3 מההלוואה משתנה כל 5 שנים (עוגן)

1/3 מההלוואה הריבית והקרן צמודות למדד

אין זה סוד שהכלי היחידי המצוי אצל משקי הבית לצורך השוואת עלויות הוא גובה הריבית בכל מסלול ומסלול. טעות זו מושרשת אצל רוב הלקוחות וזוהי טעות בסיסית ראשונה ועיקרית שאנו, כבעלי מקצוע המלווים עשרות רבות של לקוחות, מגלים.

הלקוח המצוי מנהל את המסע ומתן שלו מול הפקיד/ה בסניף הבנק. אם יש לו דרישות יתר שפקיד/ה הבנק איננו מסוגל לעמוד בהם וברצונו לשמר לקוח או לפתוח תיק משכנתא חדש, לכל היותר הפקיד/ה יבקש אישור מיוחד ממנהל/ת הסניף שגם סמכויותיו מוגבלות.

אנחנו מנהלים את המסע ומתן שלנו עבור הלקוחות באופן קבוע מול המרחבים, שלהם הסמכויות,  ובמקרים רבים מול הנהלות הבנק, פתרון זה אינו בהישג ידו של לקוח הקצה.

יש אגדות שקל מאוד לנפץ אותם כאילו הכל מתחיל ונגמר רק בנושא הריבית ואלו רק אגדות!!!

השירותים שאנחנו מעמידים עבור הלקוחות שלנו הינם בתחום המיחזור והליווי לקראת משכנתא חדשה או הגדלת משכנתא קיימת.

אנחנו יודעים לרכז את כל הלוואות משק הבית במקרים שניתן לרכז את כל ההלוואות במסגרת הלוואת המשכנתא, שהינה ההלוואה הזולה ביותר במשק!!!

עד שאנחנו לא מסיימים את הטיפול בלקוח, כולל את הליווי אל תוך הבנק ושיחרור המשכנתא החדשה רק אז מתבצע התשלום שנקבע בין הלקוח לביננו.

הניסיון שלנו, הידע שלנו עשוי לחסוך לכם מאות אלפי שקלים במהלך תקופת המשכנתא!

על מנת לקבל בשלב הראשון, ללא התחייבות, את הייעוץ בחינם יש להעביר אלינו דו”ח יתרות עדכני של הבנק עבור משכנתא קיימת ולגבי ליווי לקבלת משכנתא חדשה או הגדלת המשכנתא הקיימת יש להעביר אלינו את הפרטים האישיים, גובה המשכנתא המבוקשת, תקופת ההחזר הרצויה ועוד.

ניתן לפנות אלינו למייל reuvenr@rozin-group.co.il או לטלפון 073-2370006/1 לראובן או לגב’ עמית.